WECbio 3.8.1.3.24

Free Download WECbio 3.8.1.3.24

0 (vote)Apps, Education

Description of WECbio

WECbio ile ilgili medya ve eğitim verilerine ulaşabileceğiniz, eğitici ve aynı zamanda güncel keyifli vakit geçireceğiniz bir uygulamaya sahip olacaksınız.

Yenilenen bilgileri ile sizlere en güzel uygulamayı sunmayı hedefledik.
Farklı bir eğitim tekniği ile sizlere bilgiye ulaşma fırsatı sunuyoruz.

WECbio, farklı bir açıdan hazırlanan İngilizce eğitim yöntemi ile öğrenmek isteyenlerin klasik yöntemlerde yer almayan önemli görülen bazı bilgileri önceden bilmelerine olanak sağlamaktadır. Her seviyede Türkçeden ingilizceye ve ingilizceden türkçeye çeviri çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kısa sözlük ile öncelikli kelimelere ulaşabilirsiniz. Sesli ingilizce metin çalışmaları yer alıyor.

Aynı zamanda Latince’den Türkçe’ye 2.500 den fazla kelimeye ulaşabilirsiniz. Bu iki farklı sözlük özellikle İngilizce tıp fakültesi okuyan öğrencilerin faydalanacağı bir kaynak olacaktır.

WECbio, uygulama amacı 12 yaş ve üstünde tıbbi terimleri latinceden türkçeye bilgileri öğretmek ve ingilizceden türkçeye çeşitli egzersizlerle yapancı dil öğretmektir. Alışılmış yöntemler yerine, bilgisayar teknolojisi kullanılarak seçilen güncel seviye kelimelerini cümlelerle destekler. Cümle doldurma ve testler ile bilginizi üst seviyelere taşır.

Bir konu veya kural öğrenilmeden diğer bir konu veya kurala geçmeyi önleyen uygulamalar yoktur. İngilizce gibi derinliği olan bir lisanın öğrenilmesinde, öğrenim süresi ve gerçek dışı söylemler özellikle dile getirilmemiştir. İngilizce öğrenmek için öncelikli bilgileri verirken, bunları öğrenmenin ancak kendi anadiline hakim olan kullanıcının kararlılığında olduğunu önemle vurgulamaktadır.

Beğenmeniz dileğimizle.

App Information of WECbio

App Name WECbio
Package Name com.mobiroller.mobi358533019414
Version 3.8.1.3.24
Rating 0
Size 17M
Requirement 4.1 and up
Updated May 27, 2019
Installs 10+
Category Apps, Education
Get it on:Get WECbio on Google Play