Kancionál 2.1.5

Free Download Kancionál 2.1.5

4.8 (vote)Apps, Lifestyle

Description of Kancionál

Elektronická verze zpěvníku českých a moravských diecézí, včetně obou dodatků.
Aplikace obsahuje texty a noty jednotlivých modliteb a písní.

V aplikaci je podporováno fulltextové vyhledávání, změna typu písma (patkové/bezpatkové), automatické vypínání zvuků, noční režim, možnost zamezit automatickému vypínání obrazovky, uložení skladby či modlitby do záložek nebo mezi oblíbené a změna velikosti zobrazovaného textu.

Elektronický kancionál je elektronickou kopií knižního vydání Kancionálu – společného zpěvníku českých a moravských diecézí včetně obou jeho dodatků – Olomouckého a Královéhradeckého podle jeho nejnovějšího vydání.

Cílem není nahrazení papírové formy Kancionálu, avšak vhodné doplnění tam, kde papírová forma není dostupná.

Kancionál knižně vydává Katolický týdeník (http://www.katyd.cz), je možné si ho zakoupit v knihkupectvích s katolickou literaturou, např. v prodejně Donum (http://www.donum.cz), Cesta (http://www.cestabrno.cz) nebo u Paulínek (http://www.paulinky.cz).

Projekt vzniká pod záštitou webu Liturgie.cz (http://www.liturgie.cz) a se svolením České biskupské konference (http://www.tisk.cirkev.cz). Další informace o stavu a rozvoji projektu naleznete na blogu o elektronickém kancionálu (http://www.blog.kancional.cz).

Autorská práva

Práva na Kancionál vlastní Česká biskupská konference.
Elektronická verze spadá pod Liturgie.cz a je schválena Českou biskupskou konferencí.
Tištěnou verzi vydává Katolický týdeník s.r.o.
Sestavil P. Ladislav Simajchl, P. Karel Cikrle se spolupracovníky a P. Oldřich Ulman.
Mobilní aplikaci pro Android vytvořil Josef Řídký.

Aplikace by neměla být používána v případě, že není tolerována okolím. Aplikace by neměla být používána, pokud rozptyluje pozornost při mši svaté.

Aplikace v této chvíli obsahuje všechny texty společného kancionálu pro české a moravské diecéze. Dále obsahuje všechny skladby z olomouckého a královéhradeckého dodatku. Jejich názvy jsou zobrazeny modře (olomoucký dodatek) či zeleně (královéhradecký dodatek).

Část textů a notových přepisů byly se svolením převzaty ze stránek http://www.kancional.cz a zbývající byly přepsány autorem mobilní aplikace.
Případné překlepy byly opravovány vůči tištěným verzím jednotlivých typů kancionálu v jejich nejnovějším vydání.

Aplikace je spustitelná na mobilních zařízeních a tabletech s operačním systémem Android v minimální verzi Ice Cream Sandwich (4.0.3).

Na vývoji se stále pracuje.

Případné chyby, připomínky, nápady či postřehy prosím uveďte na facebookové stránce (https://www.facebook.com/kancional) či zasílejte na adresu J.Ridky@gmail.com.

Zásady ochrany osobních údajů naleznete na adrese https://josefridky.cz/privacy-policy/

App Information of Kancionál

App Name Kancionál
Package Name jozkar.kancional
Version 2.1.5
Rating 4.8 ( 720 )
Size 18M
Requirement 4.1 and up
Updated July 22, 2021
Installs 50,000+
Category Apps, Lifestyle
Get it on:Get Kancionál on Google Play