Erken Tanı: Hastalık Risk Hesaplayıcı 1.3.2

Free Download Erken Tanı: Hastalık Risk Hesaplayıcı 1.3.2

3.8 (vote)Apps

Description of Erken Tanı: Hastalık Risk Hesaplayıcı

Erken tanı mobil uygulamasında ki tüm risk değerlendirmeleri alanında Profesör ve Doçent olan doktorlar tarafından hazırlanmış ve onaylanmıştır. Her hastalığın açıklama metninin altında bu doktorların ismi ve iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Uygulama da hastalıkların (kanserler, kalp hastalıkları, iç hastalıkları, çocuk hastalıkları, kadın hastalıkları, ruh hastalıkları, nörolojik hastalıklar, kbb hastalıkları, göz hastalıkları, göğüs hastalıkları ve ortopedi) risk faktörleri ve belirtileri göz önünde bulundurularak ve bunlara doktorların klinik tecrübeleri eklenerek hazırlanmış uygun anamnez (öykü) soruları ve seçenekleri ile risk değerlendirmeleri yapılmaktadır. Uygulamadaki tüm risk değerlendirmeleri öncelikle kliniklerde hasta bireylerde ve sonrasında sağlıklı bireyler üzerinde denendikten sonra uygulama içine yerleştirilmiştir. Uygulama yaptığı risk değerlendirmesine göre hastalığa ait risk durumunuzu düşük, orta, yüksek veya çok yüksek risk olarak belirler. Değerlendirme sonucu yüksek ve çok yüksek risk grubunda olan bireyleri aile hekimine başvurmaları konusunda uyarır. Düşük ve orta risk grubunda olan bireylere ise hastalıktan korunmak için önerilerde bulunur.

Tüm bu incelemelere rağmen unutulmamalıdır ki Erken Tanı mobil uygulamasında asla tanı koymak ve tedavi vermek gibi bir amaç bulunmamaktadır. Erken Tanı mobil uygulaması tamamen bireylerin bir hastalığa ait muhtemel risk düzeyini ölçen bilgilendirme amaçlı bir uygulamadır ve hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

App Information of Erken Tanı: Hastalık Risk Hesaplayıcı

App Name Erken Tanı: Hastalık Risk Hesaplayıcı
Package Name com.erkentani.medicinelab
Version 1.3.2
Rating 3.8 ( 1790 )
Size 9.4M
Requirement 5.0 and up
Updated March 27, 2020
Installs 100,000+
Category Apps
Get it on:Get Erken Tanı: Hastalık Risk Hesaplayıcı on Google Play